חדשות

Page 1 of 4  > >>

Jun 13, 2014
Category: הודעות מערכת
35 ילדים אומצו בעזרת עמותת "טף" במהלך שנת 2013

Jun 13, 2014
Category: הודעות מערכת
החל מאוקטובר 2013 ועד שנת 2016 עמותת "טף" רשאית לפעול במדינת רומניה.
קישור לצפייה בכל רשיונות העמותה
Jun 13, 2014
Category: הודעות מערכת
תעודה ההכרה בעמותת "טף" מטעם משרד הרווחה ומשרד המשפטים עבור רוסיה, רומניה ואל-סלבדור הוארכה לשנתיים נוספות.
 

עמותת טף

 

עמותת "טף" הוקמה בשנת 1998 עם כניסתו לתוקף של תיקון לחוק האימוץ, המסדיר את נושא האימוץ הבין ארצי בהתאם לאמנת האג (אמנת האג מתאריך 29 במאי 1993 בדבר הגנה על זכויות הילדים ושיתוף פעולה בתחום האימוץ הבין ארצי), ומעבירו לפיקוח הדוק של המדינה. העמותה הוקמה על-ידי מספר הורים מאמצים, אשר אימצו את ילדיהם בחו"ל לפני שנת 1998 ונמנו עם יוזמי התיקון לחוק.


עמותת "טף" הינה מוסד ללא כוונות רווח, הרשום אצל רשם העמותות הישראלי והרוסי, ונושא תעודת הכרה מטעם משרד הרווחה ומשרד המשפטים של מדינת ישראל, וכן רישיון מטעם משרד החינוך של הפדרציה הרוסית. לחצו כאן לצפייה ברשיונות העמותה.


מטרת העמותה מאז הקמתה, האג'נדה שלה ויסוד תפיסותיה הניהוליות והמוסריות הינם מתן אפשרות להורים אזרחי ישראל לאמץ ילד מחו"ל, בהתאם לחוקי מדינת ישראל וחוקי המדינה המוסרת. במהלך 12 שנות פעילות בתחום האימוץ הבין ארצי, הצליחה עמותת "טף" לסייע לקרוב ל-1000 משפחות ישראליות לאתר ולחבוק את ילדיהם - ברוסיה, אוקראינה, אזרבייג'ן, קירגיזיה, גרוזיה ובלארוס. נכון להיום העמותה פעילה בכ-24 מחוזות ברוסיה, ולרשותה אקרדיטציה (הסמכה) קבועה לפעילות בתחום האימוץ הבין ארצי בשטחי הפדרציה הרוסית. בשנת 2013 קיבלה העמותה הרשאה לפעילות במדינות אל-סלבדור ורומניה, שהוארכה בשנתיים נוספות במאי 2014.


קבלת קהל בתל אביב; כמו כן, קיימת נציגות ראשית של עמותת "טף" במוסקבה ונציגויות ענפות ברחבי רוסיה. צוות העמותה מורכב מאנשי מקצוע מיומנים, בעלי נסיון של שנים רבות בתחום האימוץ הבין ארצי.